Lp. Nazwisko i Imię Opis
1 Bakanowski Artur właściciel firmy projektującej i wykonującej tereny zielone
2 Barcikowska Małgorzata pracownik firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne
3 Barcikowski Włodzisław właściciel firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne | RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 6
4 Biela Magdalena urzędnik Zakład Zieleni Miejskiej Katowice
5 Bielecki Jarosław Andrzej właściciel firmy - wykonawca hydroizolacji, pokryć dachowych i dachów zielonych
6 Borkowski Robert Piotr pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
7 Bronisz Marzena architekt krajobrazu | właściciel firmy projektującej ogrody | asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
8 Bublej Przemysław architekt krajobrazu
9 Bukowska Agnieszka architekt krajobrazu
10 Bukowska Magdalena architekt krajobrazu | właściciel firmy projektującej ogrody | asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
11 Burszta-Adamiak Ewa pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
12 Chyrc Paulina architekt krajobrazu
13 Cielusek Jacek pracownik firmy OGRODOWNIA
14 Czech Bogusław właściciel firmy - dostawca technologii zielonych dachów | wykładowca PSDZ
15 Dobrzańska Joanna Kinga student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
16 Domagała Jagna architekt krajobrazu
17 Drabiński Andrzej pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
18 Drozd Janina Ewa mgr inż. ogrodnictwa
19 Gajda Marcin architekt krajobrazu | właściciel firmy AKG Architektura Krajobrazu
20 Gancarczyk Batłomiej realizacja projektów z zakresu architektury krajobrazu
21 Garlikowski Daniel Henryk pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
22 Grąbczewski Wojciech współwłaściciel firmy SZKÓŁKA RUNÓW
23 Gryczyńska Balbina ekonomista
24 Gryczyńska Jolanta właściciel firmy CALLA S.C. | wykładowca PSDZ
25 Janowska Monika Anna architekt krajobrazu
26 Jansen Alex współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
27 Jansen Marzena Anna współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
28 Jarocka Aneta architekt krajobrazu | asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
29 Jaśkiewicz Michał właściciel firmy Ansee Consulting
30 Jeżak Kinga pracownik firmy Ansee Consulting
31 Juźwik Arkadiusz Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
32 Kania Andrzej RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 4
33 Kielak Maciej inż. ogrodnictwa | asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ | wykładowca PSDZ
34 Knopp Dorota magister ogrodnik
35 Kondraciuk Martyna pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
36 Konopka Witalis RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 5 | współwłaściciel firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
37 Kowalska Emilia studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
38 Koziestańska Malwina pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
39 Krajewski Maciej współwłaściciel firmy KiK KRAJEWSCY
40 Kuśmierczyk Maciej pracownik firmy AKG Architektura Krajobrazu
41 Lech Aleksander architekt krajobrazu
42 Lubiejewska Anna architekt krajobrazu
43 Luhovyi Artem student - Uniwersytet Łódzki, EkoMiasto
44 Łobejko Marika
45 Łomotowski Janusz pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
46 Łukaszkiewicz Jan pracownik naukowy - katedra architektury krajobrazu SGGW
47 Łukomski Piotr Rafał pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
48 Martyka Małgorzata urzędnik Spółdzielnia mieszkaniowa Wrocław-Południe
49 Mazur Monika ogrodnik
50 Młynik Adam RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 2
51 Muszyńska Magdalena student
52 Muszyński Piotr Łukasz pracownik firmy SOPREMA POLSKA Sp. z o.o. | RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 8
53 Nowak Jagoda student SGGW
54 Pawłowska Kamila student
55 Pieniążek Zofia architekt krajobrazu
56 Polańska Iwona współwłaściciel firmy GCL Sp. z o.o.
57 Połonecki Stefan zakładanie i pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni
58 Poziemski Jacek Regionalny kierownik sprzedaży w Dorken Delta Folie Sp. z o.o. - dachy zielone
59 Przybyłko Grzegorz pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
60 Rabiński Jarema RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 1 | BIEGŁY SĄDOWY | RZECZOZNAWCA NOT - SITO o specjalności ochrona środowiska | RZECZOZNAWCA NOT - SITPMB o specjalności ochrona środowiska w toku realizacji inwestycji budowlanych
61 Rawski Kamil asystent POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
62 Rubaszek Justyna pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
63 Salomonowska Karolina Anna student
64 Sierka Edyta pracownik naukowy - UNIWERSYTET ŚLĄSKI w Katowicach
65 Skarżyński Daniel architekt krajobrazu | dostawca technologii zielonych ścian Greenarte Sp. z o.o.
66 Sobczyk Estera realizacja projektów z zakresu architektury krajobrazu
67 Sobczyk Małgorzata student - inżynieria środowiska POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
68 Sokolik Maciej
69 Stanowski Jakub RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 3 | współwłaściciel firmy projektującej ogrody
70 Staszczyk Marcin Stanisław student
71 Stochel-Cyunel Jadwiga architekt, doktorant POLITECHNIKA KRAKOWSKA
72 Sylwester Anna pracownik firmy - dostawcy technologii zielonych dachów OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG
73 Szydlik Radosław
74 Śnitkowski Daniel kierownik robót - zakładanie terenów zieleni, hydrosiew
75 Tarasiński Piotr właściciel firmy SADZONKI SEDUM Piotr Tarasiński
76 Valkov Maria architekt krajobrazu
77 Walter Ewa pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
78 Weber-Siwirska Marta pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
79 Weinerowska-Bords Katarzyna pracownik naukowy - POLITECHNIKA GDAŃSKA, wydział inżynierii lądowej i środowiska
80 Wielgus Krzysztof prezes zarządu w firmie ZIDA Sp. z o.o.
81 Wilczyńska Joanna architekt krajobrazu
82 Wojciechowicz Weronika student Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie
83 Wolańska Katarzyna publicysta - specjalizacja zielona infrastruktura, adaptacja do zmian klimatycznych
84 Wolański Piotr właściciel firmy APK DACHY ZIELONE
85 Woszczyk Michał Przemysław pracownik firmy P. P. H. LEMAR Sp. z o.o.
86 Wróblewska Katarzyna Maria pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
87 Zakrzewski Maciej
88 Żmuda Dawid student - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
89 Żołądek Alicja studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
90 Żydek Małgorzata urzędnik - Zakład Zieleni Miejskiej Katowice